Hizmetlerimiz

Kongre organizasyonları, turizm organizasyonları, toplantı, özel davet veya etkinlik gibi her türlü operasyonel ulaşım hizmetlerini, havaalanı ve otel transferlerinizi kusursuz zaman planlaması ile güleryüzlü ve uzman ekibiyle gerçekleştirmek üzere kurulmuş araç yönetimi ve danışmanlığı birimidir.

TRANSFER

İki nokta arasında ihtiyaç duyulan günlük, haftalık, aylık ve senelik transferlerinizin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli araç ve zaman planlamasının takibini sağlayan, 7 gün 24 saat aktif çalışan operasyon birimidir. Uydu takibi, anlık revize bildirimleri ve sürekli iletişim ile transferlerinizin kusursuzca gerçekleştirilmesini sağlar.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

İşletmelerinizdeki personellerinizin her gün aynı kalite ve standartlarla, istediğiniz özellikte araç ve vardiya saatlerine uygun olarak evlerinden işyerlerine, işyerlerinden evlerine ulaşımını sağlayan taşıma organizasyonudur. Düzgün ve verimli rota planlaması ve anlık trafik sıkışıklarına alternatifler belirleyerek yolda kaybedilen zamanın önüne geçmek adına tüm firma araçları kusursuzca takip edilmektedir. İşletmeler tarafından istenmesi halinde, servis araçlarının giriş-çıkış saatleri, araç güzergahları, bakım ve ibb yol belgeleri gibi belgeleri eksiksiz olarak tarafınıza iletmektedir.

EVENT CARS

Düzenlediğiniz etkinlikleri özel kılmak, değer katmak, farkındalığını ve görselliğini arttırmak için "konseptinden tasarımına" kadar her aşamada yaratıcı çözümler sunarak, araçların hayal gücünden üretime taşınması sürecini yöneten özel Vtr birimidir. Event Cars, ajansların veya markaların gerçekleştirecekleri etkinliklerde; etkinliğin her aşamasında destek ve bilgi paylaşımı süreçlerinin yönetilmesinde aktif rol oynar, etkinliğe dair yasal prosedürlerin en hızlı ve etkin şekilde çözüme ulaştırılmasını sağlar.

OPERASYONEL KİRALAMA

Vtr, bireysel ve kurumsal müşterilerin uzun dönem araç ihtiyaçlarını karşılamak üzere çözümler üretir. Fiyat tekliflerinde yapılan optimizasyonlar sayesinde uzun dönem araç kiralamayı çoğu kuruluş ve birey için fiyat/performans bazında uygun hale getirerek, kiralama süresi boyunca araç kontrolleri, bakım ve servis takibi ve uygulaması konularında her türlü hizmeti sağlar. Vtr, sahada kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar marka ve modelden bağımsız geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek ve ticari araçlar kiralamaktadır.

GÜNLÜK KİRALAMA

Vtr, müşterilerinin kısa dönem araç ihtiyaçlarına hızlı ve zahmetsiz çözümler üretir. Kısa dönem araç kiralamanın doğası müşterinin kiraladığı aracı kendi aracı gibi hissetmesini sağlamaktır. Gerekli tüm prosedürlerin yönetilerek müşterinin, aracı kiralama nedenine odaklanması için ferah bir alan oluşturulur.

LIMOUSINE

Tamamı Vtr bünyesinde bulunan ve dünyada sayılı adetlerde özel olarak üretilen Vtr araçlarıdır. Özel günlerinize daha da değer katmak veya markanıza özgü reklam, tanıtım vs.. gibi aktiviteleri daha çekici kılmanız adına bu araçlardan faydalanmanıza imkan tanır. Jakuzili Mini Cooper, Ford F Serisi, Hummer H2, Jaguar markalar bu özel seride bulunan araç modellerinden bazılarıdır.GALERİ

Referanslar