Hakkımızda

VTR HAKKINDA

VTR Turizm

Vtr, enerjinizi ve zamanınızı bütünüyle ana faaliyetlerinize odaklayabilmeniz için, bütün gereksinimleriniz ile birlikte profesyonel tesis, ekip ve araçlarla hizmet organizasyonu gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

Vtr'nin ana faaliyet konusu, sayısal büyüklüğü ve çeşitliliği ne olursa olsun her türde ve sayıda Vip donanımlı araçları müşterilerinin hizmetine sunmaktır.

Kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile 1986 yılında kurulan Vtr, başta İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Manisa, Antalya ve Trabzon olmak üzere tüm Türkiye'de hizmet ve çözümler üretir.

Tüm departmanlardaki araçlar, sınıfındaki en iyi marka ve modellerden oluşmakla birlikte maksimum 36 ay sürenin sonunda yenilenmektedir.

Tüm sürücüler, profesyonel ik süreçlerine tabii tutulduktan sonra Vtr oryantasyon sürecine girerek şirket yapısı, araç kullanımı, Vtr teknoloji sistemleri hakkında bilgilendirme yapılarak iş başı yaparlar. Ulaştırma bakanlığı ve ukome kararları gereği Vtr sürücüleri, en az 5 yıllık sürücü lisansı, Src2 ve psiko teknik belgelerine sahip sürücülerdir. Göreve başlamadan önce yetkili kurumlar tarafından verilen 5 dr. Onaylı sağlık raporları istenmekte ve her 6 ayda bir şirket doktoru tarafından muayeneleri yenilenmektedir.

VTR KALİTE POLİTİKASİ NEDİR?

Personel ve transfer taşımacılığı hizmetinde değerlere özel önem veren, müşteri taleplerini standartlara uygun, üst düzey kalite, doğru zamanlama ve akılcı maliyet prensipleri ile yönetip, beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politika olarak benimseyen bir kalite politikasına sahiptir. 

Stratejik hedeflerine ulaşmaya çalışırken, faaliyet gösterdiği ülkenin yasal gerekliliklerine uygun, etkin ve verimli bir kalite sistemi benimsemiştir. 

Sistemini sürekli geliştirmek için teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikleri şirket yapısına katmak adına gerekli yatırımları sağlamaktadır.

VTR ÇEVRE POLİTİKASI NEDİR?

Vtr, faaliyet alanı ve hizmet metotları yönünden çevreye zarar vermeden, çevreyle dost şekilde çalışmaktadır. Vtr, dünyamızın kısıtlı kaynaklarının verimli olarak kullanılması ve çevre konusundaki sorumluluklarının bilincindedir. Çevre ile ilgili yasal mevzuatlara ve düzenlemeleri istisnasız olarak uygulamaktadır. Doğal kaynakların kullanımı azaltılarak, geri dönüşümlü malzemelerin kullanımına özen göstermektedir. 

Çevre faktörü, yapılan tüm yeni yatırımlara ve faaliyetlere doğrudan yansıtılmaktadır. Çevresel performansını ISO 14001 çevre sistemine paralel olarak sürekli geliştirerek çevre kirliliğinin önlenmesinde rol oynamaktadır. 

Çalışanları, müşterileri ve tedarikçi çevre konusunda bilinçlendirmelerini arttırmakta ve çevre duyarlılığını en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

GALERİ

Referanslar